Hizmetler

yüksek kalite hizmetler sunuyoruz

Hizmetler

Kafein Teknoloji Çözümleri
Hizmetler

IT Operasyon Yönetimi

Günümüz dünyasında şirketlerin IT altyapıları her geçen gün genişlemektedir. Bu genişleme ile hem işletme ve bakım maliyetleri hem de kaynak ihtiyaçları artmakta ve bu durum yönetimsel karmaşıklığı da artırmaktadır. Kafein Teknoloji olarak uzman ekibimizle bu işleri dış kaynak sağlayıcınız olarak bir kısmını ya da yönetilen hizmetler kapsamında tamamını üstlenerek, şirketinizi bu karmaşıklıktan kurtarmanızı sağlıyoruz.

Deneyimli operasyon ekiplerimiz ile, şirketinizin IT süreçlerini analiz ettikten sonra, ihtiyaçlarınıza göre IT altyapısının tamamının ya da bir kısmının bakım ve işletmesini üstleniyoruz. İzleme sistemleri ile süreci 7/24 kontrol ediyor, herhangi bir problem olması durumunda hızlı bir şekilde müdahalede bulunuyoruz.

Kafein Teknoloji’nin uzman ekiplerinden alacağınız destek sayesinde mevcut iş gücünüzü efektif bir şekilde kullanabilir ve farklı alanlarda yapılacak geliştirmeler için kaynak ayırabilirsiniz. Bu sayede kurumunuzun verimliğini arttırabilir ve kurumunuza katma değer sağlayabilirsiniz. Ayrıca IT operasyonlarınızı devasa bütçelerle yürütmek yerine, öngörülebilir ve düşük seviyelerde aylık maliyetlerle sürdürebilirsiniz.

Operasyon yönetiminizi Kafein Yazılım’a emanet ettiğiniz zaman güvenlik, bakım, yedekleme gibi rutin işlerin yürütülmesi ile kurum çalışanlarınızın zamandan tasarruf etmesini ve iş gücünüzün başka kaynaklar için harcanmasına olanak sağlarsınız.

Kafein Teknoloji Operasyon Yönetimi hizmeti sayesinde düzenli bakım ve güncellemeler ile yazılımlarınızı her zaman son sürümünde ve sağlıklı çalışır halde kullanabilirsiniz. Bu sayede, verimliliğinizi artırırken kurumunuzu rutin iş yükünden kurtarabilirsiniz. Ayrıca piyasaya sürülen en yeni teknolojiler sisteminize entegre edileceği için sektörde rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

 IT OPERASYON HİZMETLERİMİZ

  • Sistem / Altyapı Operasyonları 
  • Uygulama Operasyonları
  • Güvenlik Operasyonları
  • Network Operasyonları