Kariyer

Çünkü Biz İnsana Yatırım Yapıyoruz...

Kariyer

Kafein Teknoloji Çözümleri
Kariyer

Neden Biz?

Ekibimize Güveniyoruz

Çünkü biz çalışanlarımızı geleceğimiz olarak görürüz. Bu yüzden birlikte güven ve iş birliği ile, birbirimizden ilham alarak, birbirimize destek olarak çalışırız.

Değer Veririz

Amacımız çalışanlarımızın her biriyle yakından ilgilenip onlara zaman ve kaynak ayırarak ekibimizi korumak ve geliştirmektir.

Değer Katarız

Kurumumuzun bünyesinde yer alan her bireye katkı sağlamak yaklaşımını benimseyerek, tüm çalışanlarımızla mükemmel sonuçlar elde ediyoruz. Bunun neticesinde de müşterilerimiz ve çalışanlarımızla samimi ve keyifli ilişkiler kuruyoruz.

Profesyoneliz

Önce doğru insanı seçmekle başlarız ve sonrasında ilham vererek ekibimiz ve kültürümüzün bir parçası olmaya teşvik ederiz.

Staj İmkanımız

Geleceğin Kafein'lilerini kültürümüzün bir parçası yapmaya özen gösteririz. Amacımız hem soft skill hem teknik eğitimlerle her bireye katkı sağlamaktır. Kafein ailesinin bir parçası olarak yakından ilgileniriz..

Kariyer Gelişimi

Çalışanlarımız yatırımımızdır çünkü biz insana yatırım yapıyoruz. Kafein olarak, çalışanlarımızın kariyer gelişimlerini desteklemek ve müşterilerimize sunduğumuz hizmeti en üst seviyede tutmak için, çalışanlarımıza teknik ve teknik olmayan becerilerini geliştirmelerine yönelik eğitimler veriyoruz. Hızla değişen bilgi teknolojileri sektörüne ayak uydurmak ve güncel kalabilmek için çalışanlarımızın konferanslara, seminerlere, toplantılara ve eğitimlere katılmalarını öneriyor ve destekliyoruz.

Genel başvuru için güncel resimli özgeçmişinizi ik@kafein.com.tr adresimize e-mail atabilirsiniz.

Formu indir

Açık Pozisyonlar

IoT Developer İstanbul Avrupa
DWH Developer İstanbul Avrupa
React JS Developer İstanbul Avrupa
Analytical Consultant İstanbul Avrupa
Backend Java Developer İstanbul Avrupa

Kafein'de Staj

Kafein Staj Online

Kafein Akademi

Kafein Akademi Online