Kariyer

çünkü biz insana yatırım yapıyoruz

Kariyer

Kafein Teknoloji Çözümleri
Kariyer

Neden Biz?

Ekibimize Güveniyoruz

Çünkü biz çalışanlarımızı geleceğimiz olarak görürüz. Bu yüzden birlikte güven ve iş birliği ile, birbirimizden ilham alarak, birbirimize destek olarak çalışırız.

Değer Veririz

Amacımız çalışanlarımızın her biriyle yakından ilgilenip onlara zaman ve kaynak ayırarak ekibimizi korumak ve geliştirmektir.

Değer Katarız

Kurumumuzun bünyesinde yer alan her bireye katkı sağlamak yaklaşımını benimseyerek, tüm çalışanlarımızla mükemmel sonuçlar elde ediyoruz. Bunun neticesinde de müşterilerimiz ve çalışanlarımızla samimi ve keyifli ilişkiler kuruyoruz.

Profesyoneliz

Önce doğru insanı seçmekle başlarız ve sonrasında ilham vererek ekibimizin ve kültürümüzün bir parçası olmaya teşvik ederiz.

Staj İmkanımız

Geleceğin Kafein'lilerini kültürümüzün bir parçası yapmaya özen gösteririz. Amacımız hem soft skill hem teknik eğitimlerle her bireye katkı sağlamaktır. Stajyerlerimizi, Kafein ailesinin bir parçası olarak görür ve gelişimleriyle yakından ilgileniriz.

Kariyer Gelişimi

Çalışanlarımız yatırımımızdır çünkü biz insana yatırım yapıyoruz. Kafein olarak, çalışanlarımızın kariyer gelişimlerini desteklemek ve müşterilerimize sunduğumuz hizmeti en üst seviyede tutmak için, çalışanlarımıza teknik ve teknik olmayan becerilerini geliştirmelerine yönelik eğitimler veriyoruz. Hızla değişen bilgi teknolojileri sektörüne ayak uydurmak ve güncel kalabilmek için çalışanlarımızın konferanslara, seminerlere, toplantılara ve eğitimlere katılmalarını öneriyor ve destekliyoruz.

Genel başvuru için güncel resimli özgeçmişinizi ik@kafein.com.tr adresimize e-mail atabilirsiniz.

E-Posta

Açık Pozisyonlar

.Net Developer İstanbul Avrupa
Senior Java Developer Online
Frontend Developer İstanbul
Teknik Analist İstanbul Avrupa
Information Management Specialist İstanbul Avrupa
Kıdemli Java Yazılım Mühendisi İstanbul Avrupa

Kafein'de Staj

Kafein Staj Online

Kafein Akademi

Akademi Programı ile yeni mezun olan genç yeteneklere alan açmayı ve programa değer katan akademililer yetiştirmeyi hedefliyoruz. Adaylarımız ik ve teknik görüşmelerden başarılı olmaları sonrasında tam zamanlı işe alınarak eğitimlerine başlıyorlar .Yeni mezunlarımıza yönelik akademimizde teknik ve softskills alanlarında geniş kapsamlı bir programımız bulunuyor. Bu eğitimlerin nihai hedefi konusunun uzmanı, teknolojiye hakim, bütüncül düşünen,teknolojik ve insani bireyler yetiştirmektir.
Kafein Weblogic Akademi Online