Hakkımızda

Geleceği İnşa Ediyoruz

Hakkımızda

Kafein Teknoloji Çözümleri
Hakkımızda

Biz Kimiz?

Geliştirdiğimiz mobil ödeme sistemleri, e-ticaret ve telekomünikasyon projeleri bugün Türkiye’nin en büyük kurumlarında ve başka ülkelerde de kullanılan Kafein Teknoloji olarak, bizi sektörün öncüleri arasına konumlayan yolculuğumuza 2005 yılında başladık. Tam on yedi yıldır teknoloji, bankacılık, telekom, turizm, hizmet, perakende ve sigortacılık sektörlerinde bulunan ulusal ve global müşterilerinin teknoloji yazılımı ve yönetimi alanındaki ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz anahtar çözümlerin yanı sıra, hem büyük veri analizi, KVKK, güvenlik ve mobil uygulamalar alanlarında teknolojiler geliştiriyor, hem de  global partnerlerimiz ve TÜBİTAK gibi önemli kurumlar ile sürekli Ar-Ge projeleri gerçekleştirerek inovatif çözümlerimizi hep bir sonraki aşamaya taşımak için çalışmaya devam ediyoruz.

Başarımızı, 700 çalışanımız, global partnerlerimiz ve iş ortaklarımız ile hep birlikte ve kaliteli hizmet vizyonumuzla hareket etmeye borçluyuz. Bu vizyon dahilinde, sektörde emin adımlarla ilerlemeyi sürdürüyoruz.

Farklı alanlarda ürettiğimiz servislerle ürün yelpazemizi genişletirken, hizmet kapasitemizi büyütmek konusunda iştiraklerimizin alanlarından da besleniyoruz.

Siber güvenlik alanında başarılı bir ürün portföyüne sahip olan Karmasis, iştiraklerimiz arasında yer alıyor. 

2017-2022 yıllık ortalama %55 büyüyerek Türkiye’nin yazılım vizyonuna katkı sunmaya devam eden Kafein Teknoloji olarak, halka açılan 15. bilişim şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. 

Değerlerimiz

Teknolojinin, öncelikle insanın ihtiyaçlarına yanıt verdiğini ve insani değerlerin yaşatılması ve bir sonraki çağa taşınması amacına hizmet ettiğini biliyor ve insani değerleri, sahip çıktığımız değerlerin en üstünde tutuyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarda süreçleri güven, şeffaflık, adil yaklaşım ve samimiyet çatısı altında yönetiyoruz. Gerçek motivasyonun çalışma ortamındaki mutluluktan kaynaklandığını biliyor, başarının mutlu takım arkadaşları ve müşteriler olmadan elde  edilemeyeceğine inanıyoruz. Gelişim sürecinin birkaç gün ya da yıl değil, bir ömür olduğuna, her zaman kendimizin daha iyi bir versiyonu olmak için çalışmaya, öğrenmeye devam etmenin bu çalışmanın esası olduğuna inanıyoruz.

Tıpkı insanlar gibi, kurumların farklılıkları olduğunu biliyoruz. Her kurumun ayrı karakteri, ruhu, değerleri, hedefleri ve ihtiyaçları olduğunu hatırlayarak, her müşterimize özel, onların ihtiyaçlarını uçtan uca yanıtlayacak ve kurumlarına katma değer sağlayacak hizmetler sunuyoruz. Aynı şeyi iki kez yaparak değil, her seferinde özgün iş çıkararak müşterilerimizin dijital dönüşümlerindeki güvenilir partnerleri oluyoruz. Dünyayı evimiz, üzerinde yaşayan insanları ailemiz olarak görüyoruz.

Sürdürülebilirliğe inanıyor, doğal kaynaklara ve çevreye özen gösteriyor, yaşanabilir bir gelecek için çevremize maksimum katkıyı sağlamak adına çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Kafein Teknoloji olarak profesyonel, özgüvenli ve iş bilincine sahip kadromuzla, şeffaf organizasyon yapımızla, etkin ve sürekli kendini yenileyen bir kalite yönetim sistemi anlayışını benimseyerek, sektörde oluşan ihtiyaç ve beklentileri teknolojik değişimi kullanarak karşılayan, çalışanlarımızın yaratıcılıklarını müşteri memnuniyetine dönüştürebilen, risk tabanlı hareket eden, uluslararası rekabet gücüne sahip lider yazılım firmaları arasında yer almayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Kafein Teknoloji olarak yüksek teknoloji yazılımlarımız ve AR-GE çalışmalarımız ile sağlık, lojistik, tekstil, gıda ve hizmet sektörlerinde hata oranlarını düşüren ve iş verimliliğini arttıran, yüksek kalitede ürünler ve çözümler sunmayı ve Türkiye’de yazılımın makineler ile teknolojisinin kullanımına ve gelişimine liderlik etmeyi misyonumuz olarak benimsiyoruz.

Vaatlerimiz

Sonuç Odaklı
Sonuç Odaklı

Çalışmalarımızdan en iyi sonucu elde etmek adına deneyim ve birikimle oluşturduğumuz sistemimizi eksiksiz bir şekilde uyguluyoruz. İlk aşamada, güçlü iletişim ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. Uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilen analiz sürecinden sonra bu ihtiyaçlara en doğru yanıtı verecek uçtan uca çözümleri tasarlıyoruz. Projelerimizi hayata geçirdiğimizde, müşterilerimize yenilikçi vizyonumuz ve teknolojiye dair birikimimiz ile katma değer sağladığımızdan emin oluyoruz.

Dinamik
Dinamik

Dijital dünyanın gelişme hızını, sürekli genişleyen uzaya benzetebiliriz: Bu sonsuz gelişim hızını doğal bir şekilde benimseyen, bu sınırsız bilgi dünyasına hâkim olmak adına kendini sürekli geliştiren takım arkadaşlarımızla birlikte global trend’leri izliyor ve kuvvetli ön görülerimizle yenilerinin yaratılmasına katkı sağlıyoruz. İhtiyaçlara hızlı yanıt vermeyi ve dijital dünyaya yön veren fikirleri hayata geçirmeyi benimsiyoruz.

İşbirlikçi
İşbirlikçi

Ekibin gücüne, ekip çalışmasının katkılarına ve farklı fikirlerin açabileceği kapılara inanıyoruz. Güçlü bir takım olmak için güvene dayalı bir ilişki kurulması gerektiğini biliyor, müşterilerimiz ile onların ihtiyaçlarına hizmet vermeye adanmış bir takım olarak çalışıyoruz.

Dönüştürücü
Dönüştürücü

Konu yaratıcılıkla çözüm üretmekse, sınırları zorlamayı seviyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve onlara katma değer sağlayacak adımları proaktif olarak tespit ediyor ve dijital dönüşümlerine öncülük ediyoruz. Müşterilerimiz için dijital, gelişime açık ve parlak bir gelecek inşa etmek, bizim en büyük motivasyon kaynağımız.

Hikayemiz

2005

Yazılım ve yazılım desteği hizmetleri vermek üzere kuruldu.

2016

TOBB tarafından En Hızlı Büyüyen ilk 50 şirket arasında gösterildi.

2017

Londra Borsası’nın Elite programı tarafından Türkiye’nin İlham Veren Teknoloji Şirketleri arasında listelendi.

2018

Kafein Teknoloji hisseleri Borsa İstanbul’da halka arz edildi.

2018

lntranet Yazılım A.Ş. kurucu ortağı oldu.