Hizmetler

yüksek kalite hizmetler sunuyoruz

Hizmetler

Kafein Teknoloji Çözümleri
Hizmetler

Veri Sanallaştırma Danışmanlığı

Verinin günümüz dünyasında her şeyden daha değerli bir maden olduğu herkesçe kabul gören bir gerçek. Dijital dönüşümü merkezine alan bu dönemde, bu denli değerli bir madenin verimsiz metotlarla işlenmesi elbette kabul edilemez.

Yazılım dünyasında, programları bir bilgisayar sisteminden farksız biçimde çalıştırmaya imkân tanıyan bir mekanizma olan sanallaştırma teknolojisi sayesinde, veri kaynakları eş zamanlı olarak sanal makineler (virtual machines) üzerinden yüksek verimlilikle işlenebilir.

Bu teknoloji, donanımsal kalabalığı ve bunun getirdiği harici giderleri ortadan kaldırırken, beklenmedik sürprizleri de devre dışı bırakır. Bununla birlikte farklı yazılımlara ihtiyaç duymadan da performansı yükseltirken, yeni ürün ve servislerin ortaya çıkması adına da avantajları beraberinde getirir.

Avantajları nelerdir?

·       Mevcutsunucular optimize edilir ve sahip oldukları alan maksimum verimlilikle kullanılır.

·       Ön görülemeyen sorunların yaşanması durumunda sunucular kısa sürede yeniden aktif hale gelir.

·       Yeni bir sunucu ihtiyacı doğduğunda, bunu istenen çapta ve pratik bir şekilde oluşturmak da, test süreçlerinin sorunsuz şekilde ilerlemesini sağlamak da mümkündür.


Kafein ortaya koyduğu sanallaştırma çözümleriyle, bilhassa donanımsal gereksinimleri devre dışı bırakarak maliyetleri en aza indirir ve müşterilerine oldukça akılcı ve cazip bir fırsat sunar. Kafein Denado ürünleri ile bu potansiyel fırsatı gerçeğe dönüştürmek sizin elinizde. Ayrıca Kafein olarak, verinin sanallaştırılması konusunda sunduğumuz yenilikçi ve rekabetçi çözümlerle, yönetimsel süreçlerin çok daha pratik hâle gelmesinin önünü açarız. İşleyişte istikrar yakalamak kuşkusuz her kurumun ortak dileğidir.  Buna enerji kaynaklarının verimli kullanımıyla gelen tasarrufu ve son derece kolaylaşan analiz sürecini de eklediğimizde, konunun uzmanları tarafından eksiksiz şekilde üstlenilecek Veri Sanallaştırma Danışmanlığı için tüm yollar Kafein’e çıkar.