Hizmetler

yüksek kalite hizmetler sunuyoruz

Hizmetler

Kafein Teknoloji Çözümleri
Hizmetler

Anahtar Teslim Projeler

Şirketinize Özel Anahtar Teslim Yazılım Çözümleri

Dijitalleşen dünyanın yoğun rekabet ortamında, ortalama ihtiyaçlar baz alınarak tasarlanan standart yazılımlar nitelikli fayda sağlamaktan oldukça uzak, yalnızca günü kurtaran basit çözümler olmaktan öteye gidemez hale geldiler. Kurumların ihtiyaca özel yazılımlar kullanarak fark yaratma arzuları, Şirkete Özel Anahtar Teslim Yazılım Çözümlerini olmazsa olmaz bir servis haline getirdi.

Kafein olarak özelleştirilmiş yazılım hizmetiyle hedefimiz; birlikte çalıştığımız kurumlar için, tıpkı üzerine kusursuz şekilde oturan kişiye özel dikilmiş bir elbise gibi, kurum ihtiyaçlarını A’dan Z’ye karşılayacak çözümler üreterek katma değer yaratmak ve kurumu rakiplerinden bir adım ileriye taşımaktır.

Avantajları Nelerdir?

Teknolojinin hayatın her alanına entegre olduğu bu çağda, mümkün olan en az kaynakla, en verimli iş gücünü sağlamak sektörde fark yaratmak demektir. Kuruma özel tasarlanan yazılımlar sayesinde zamandan tasarruf, kaynaktan tasarruf ve üst düzey verimlilik vadeden kusursuz bir yapıdan söz edebiliriz.

·       Kuruma ve sektöre uygun yazılım geliştirmesi.

·       İhtiyaca göre yazılım çözümleri.

·       Üretim süreçlerinde detaylı analiz ve takip imkanı.

·       Mevcut yazılım veya donanımlarla entegre şekilde çalışan kontrol ve raporlama çözümleri.

·       İş kalitesini artıracak efektif çözümler.

·       Rakiplerin önüne geçecek teknolojik alt yapı.

·       Düşük maliyet, yüksek performans, %100 verimlilik.

Nasıl Yapıyoruz?

İlk aşamada, sizden aldığımız fikirleri değerlendiriyoruz ve eldeki veriler uzman kadromuz tarafından detaylıca analiz edilerek ihtiyaç tespiti yapılıyor.

Analiz süreci sonunda proje kapsamını netleştiriyoruz ve kurumunuzu hedefe götürecek yol haritasını çiziyoruz. Tüm detaylarıyla projelendirip size teklif olarak sunuyoruz.

Akabinde deneyimli ekibimizle kurumunuza özel çözümleri geliştirmeye başlıyoruz. Süreç boyunca attığımız her adımla ilgili bilgilendirme yapıyoruz ve bunu oldukça önemsiyoruz.

Geliştirme sürecinin sonunda artık A’dan Z’ye ihtiyaçlarınıza özel tasarlanan yazılımınız kullanıma hazır.  Bu yazılım sayesinde, zamandan ve insan kaynaklarından tasarruf ederek hem ekonomik olarak, hem de prestij olarak kazanacaksınız ve rakiplerinizin bir adım önüne geçeceksiniz.

Projelerimizi geliştirirken, müşteri ihtiyaçlarına göre Agile ya da Waterfall metotları kullanıyoruz.

Kafein olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde kalıplara bağlı kalmadan, konuları farklı açılardan değerlendirerek en doğru çözümü sunabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Teknolojiyi en yakından takip ediyoruz ve tüm enstrümanlarını en iyi şekilde kullanarak, farklı platformlarda her türlü ihtiyaca ve talebe yönelik uçtan uca hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

·       İhtiyaç analizi

·       İhtiyaçlara göre geliştirme

·       Yazılım tasarımı

·       Yazılım kodlama

·       Yazılım testleri

·       Yazılımı devreye alma

·       Yazılım eğitim ve desteği