Hizmetler

Yüksek Kalite Hizmetler Sunuyoruz...

Hizmetler

Kafein Teknoloji Çözümleri
Hizmetler

Security Division


1)  Log Yönetimi, SIEM ve XDR (Microfocus ve RSA Netwitness)

2)  Fortify

3)  Mentis DDM/DB Firewall


·       Log Yönetimi & SIEM

Log yönetimi artık sadece güvenlik izlemesi ve regülasyonlara uyum sağlanması ile sınırlı değildir. Etkili bir Merkezi Log yönetimi izleme, belgeleme ve analiz becerileriyle güvenlik istihbaratının yanı sıra IT operasyonlarının yönetimi, uygulama izleme ve hatta İş Zekâsı için de ihtiyaçtır. SIEM yazılımları ise güçlü korelasyon yetenekleri sayesinde BT ortamlarındaki etkinliklerin görünürlüğünü maksimum seviyeye taşırken, güvenlik risklerine karşı da aksiyon alınmasını sağlarlar. Bu konuda ihtiyaçlar, kurum yapılarına ve politikalarına göre değişiklik gösterdiğinden, RSA/Netwitness ve Micro Focus ArcSight ile çeşitli seviyelerde çözümler sunuyoruz.

·       RSA Netwitness XDR

RSA Netwitness, evolved siem olarak klasik bir siem ‘den ayrılarak karşımıza çıkmaktadır. Regülatif amaçlı log Yönetimi, korelasyon alarm üretilmesi vb. konulara ilave olarak fullpcap NDR, EDR, XDR, UEBEA, SOAR vb. platformları da üzerinde barındıran , tek arayüzden yönetilen bütünleşik bir platformdur. Kurumsal ihtiyaçlara göre çeşitli seviyelerde çözümler sunuyoruz.

·       Fortify

SecureDevOPS önemi her geçen gün artan bir konu haline gelmektedir. Yazılan uygulamaların güvenli bir şekilde yazılması, hataların ve zafiyetlerin gerçek zamanlı olarak belirlenmesi, düzeltilmesi, ileride oluşabilecek güvenlik zafiyetlerinin önüne geçilmesine yardımcı olacaktır.  Fortify ile static ve dinamik kod analizi, runtime protection gibi birçok konuda kurumların ihtiyaçlarına göre çözümler sunuyoruz.

·       Mentis

Mentis GPS ile kurumsal veri tabanlarında dinamik veri maskeleme/şifreleme, DB firewall, DB activity monitoring konusunda çözümler sunuyoruz.