Hizmetler

yüksek kalite hizmetler sunuyoruz

Hizmetler

Kafein Teknoloji Çözümleri
Hizmetler

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

Kurumunuzun; Bilişim ve İletişim Teknolojilerinin sağladığı imkanları hangi seviyede üretim süreçlerine yansıtabildiğini değerlendiren ve gelişim alanlarını belirleyerek Dijital Dönüşüm Stratejilerinize girdi sağlayan danışmanlık hizmetidir.

Dijital Dönüşüm projelerinizde danışmanlarımızın bilgi ve tecrübesiyle olgunluk seviyenizi tespit ederek stratejilerinizin oluşturulmasına ve sahada uygulanmasına destek oluyoruz. “Kafein Teknoloji Check-Up Hizmetleri” ile şirketinizin rekabetçi avantantajının gelecek için yaratılmasında birlikte çalışıyoruz.

Kafein, şirketlerin dijital dönüşüm stratejilerini oluşturmalarına ve dijital teknolojiler aracılığıyla performanslarını artırmak için uygulamalarına yardımcı olarak hem kuruluşun kısa vadeli performansını güçlendirmek hem de uzun vadeli sürdürülebilir iyileştirmeyi sürdürmek için şirketin teknik altyapısını, süreçlerini, insanlarını ve organizasyonunu analiz eder.

Dijital Olgunluk Seviyesi metodolojisi ile kurumlar 6 boyut altında değerlendirilmektedir. Yönetişim, teknolojik altyapı, uygulamalar, veri yönetim ve analitik yetkinlikler ölçülmekte ve yapılan çalışmaların dijital dönüşümü ne kadar desteklediği ve ne kadar mümkün kıldığını ölçülmektedir.
 

Dijital Olgunluk Seviyesi metodolojisi ile yapılan analiz sonrasında şirketinizin bulunduğu seviye alanında uzman danışmanlarımız tarafından 5 farklı aşamadan biri içerisinde değerlendirilerek stratejik öncelikler belirlenir ve yönetim ekibinizle birlikte gelişim planı hazırlanır.

 

Kafein, iş ve teknoloji uzmanlığını birleştirir ve fikirden uygulamaya geçişi hızlandırır.Kurumunuzun mevcut Bilişim Teknolojileri Altyapısını değerlendirerek stratejileriniz doğrultusunda gelecekte ihtiyaç duyacağınız altyapıyı kurgulamanıza destek oluyoruz. Size rekabette avantaj sağlayacak teknolojik gelişmelerle ilgili sizi bilgilendiriyor ve yönlendiriyoruz.  


Kurumunuzun süreçleri ve iş metodolojilerini analiz ederek dijital ortamlara taşımanızı ve Bilişim ve İletişim Teknolojilerinin sağlamış olduğu imkanlar ile otomasyonunuzu arttırmanıza destek oluyoruz. Müşteri ve çalışan odaklı deneyimler sunmanın uygun ve amaca yönelik dijital dönüşüm stratejik girişimleri gerektirdiğini biliyoruz. Çalışanlarınızın zihniyetlerini değiştirmenizde sizi destekliyoruz ve dijital dönüşüm danışmanlığı hizmetlerimiz aracılığıyla daha etkin teknoloji, süreçler ve sistemler aracılığıyla yeni çalışma biçimlerinden yararlanmanıza yardımcı olabiliriz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, kuruluşunuzun verilerden, bilişsel teknolojilerden ve dijitalleşmeden uygulamalı zekanın yenilikçi gücünü açığa çıkarmasına yardımcı olan dijital dönüşüm danışmanlığı sunmak için burada; harika deneyimler ve gelişmiş operasyonel verimlilik sağlamak. Kurumsal çeviklik yoluyla harika sonuçlar elde etmek için bizimle ortak olun.