Kafein Teknoloji, Türkiye’ye Değer Katan Bilişim Firmaları Arasında

Kafein Teknoloji, Türkiye’nin en büyük ilk 500 bilişim şirketini belirleyen Bilişim 500 Ödül Töreni’nde Türkiye’ye değer katan bilişim firmaları arasında ‘Hizmet Sağlayıcı’ başlığındaki ‘Danışmanlık’ kategorisinde lider olarak konumlandı.

 

İştirakleri ile birlikte 600 üzerinde çalışanı bulunan ve 2018 yılında halka arz edilen Kafein Teknoloji’nin Genel Müdür’ü Cem Kalyoncu konuşmasında şu açıklamalarda bulundu:

“IT sektörü özünde tüm sektörlere ve bireylere verimlilik, stratejik planlama, pazar artırımı, düşük hatalı üretim ve kolaylık sağlamaktadır. Biz de Kafein Teknoloji olarak Türkiye ve farklı ülkelerdeki müşterilerimize anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Türkiye’deki müşterilerimize dijital dönüşüm ile verimliliğini ve karlılığını artırma konusunda destek olurken, diğer yandan Dünya pazarında ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile yayılmayı sürdürmekteyiz. Bunu yaparken de global rakiplerimizden çok daha hızlı hareket edebilme kabiliyetimizle pazarda yeni bir norm yaratıyoruz. Bilişim 500 şirketleri içinde ‘Danışmanlık’ alanında aldığımız birincilik, bu alanda müşterilerimize kattığımız değerin en güzel örneğidir.”

Share this post with