Bağlantıda kalın:

NEDEN KAFEİN?

Sebepler

Çünkü, bizler çalışanlarımızı bir değer ve bizim yatırımlarımız olarak görüyoruz. Çalışanlarımızla, nezaket, sosyal, dürüst, zeka, azim ve hırs gibi değerlerle harmanlanmış ortak kültürü paylaşıyoruz.

Amacımız çalışanlarımızın her biriyle yakından ilgilenerek onlara zaman ve kaynak ayırarak ekibimizi korumak ve geliştirmektir.

Önce doğru insanı seçmekle başlıyoruz ve sonrasında ilham vererek ekibimiz ve kültürümüzün bir parçası olmaya teşvik ediyoruz.

Sonuç olarak, tüm çalışanlarımızla mükemmel sonuçlar elde ediyoruz. Bunun neticesinde de müşterilerimiz ve çalışanlarımızla samimi ve keyifli ilişkiler kuruyoruz.

Kariyer Gelişimi

Çalışanlarımız yatırımımızdır. Biz insana yatırım yapıyoruz. Kafein olarak, çalışanlarımızın kariyer gelişimlerini desteklemek ve müşterilerimize hizmeti en üst seviyede tutmak için, çalışanlarımıza teknik ve teknik olmayan becerilerini geliştirmelerine yönelik eğitimler veriyoruz. Hızla değişen bilgi teknolojileri sektörüne ayak uydurmak ve güncel kalabilmek için çalışanlarımızın konferanslara, seminerlere, toplantılara ve eğitimlere katılmalarını öneriyor ve destekliyoruz. Genel başvuru için güncel resimli cv nizi ik@kafein.com.tr adresimize e-mail atabilirsiniz.