Bağlantıda kalın:

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Kafein, 2005 yılında yazılım çözümleri geliştirmek amacı ile kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini her zaman odağında tutan Kafein; başta telekom “BSS “Business Support System“ alanında olmak üzere, uygulama geliştirme, test / test otomasyon hizmetleri, proje yönetimi, anahtar teslim yazılım çözümleri, danışmanlık,yönetilen hizmetler ( managed services ) , dış kaynak kullanımı hizmetleri yanı sıra veri analizi, veri madenciliği ve veri arşivleme hizmetlerini de sunmaktadır. Kafein, kuruluşundan günümüze her yıl büyümeye devam etmiş, yetkinliklerini her sene daha da artırmıştır. Faaliyetlerini kalite standartları ve metodolojilerine bağlı kalarak sürdürmektedir. Türkiye’nin en büyük telekom firmaları, sigorta şirketleri, bankalar, uluslararası perakende ve üretim firmaları hizmet sunduğumuz kuruluşlar arasında yer almaktadır. 2015'te Kafein, mobil ödeme sistemleri, e-ticaret, telekomünikasyon ve mobil uygulamalar endüstrilerinde yatırımlar yapmış olan Verusa Holding iştiraki Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı ile de stratejik ortaklık yaparak firmanın bir sonraki büyüme evresine geçip kurumsallaşma sürecini hızlandırmış bulunmaktadır.

Misyon

Kurumsal firmalara SLA bazlı yüksek nitelikli hizmetler ve anahtar teslimi çözümler ve ürünler sunarak sektörün gelişimine katkıda bulunmak.

Vizyon

Telekom, Enerji ve finans sektörlerinde çeşitli alanlarda hizmet ve ürün sağlayıcı firma olarak en önde yer almak ve sektörlerindeki lider firmaların tercih listelerinde ilk sırada bulunmak.

Hedefler

Müşterilerimize değer katarak müşterilerimizle birlikte büyümek.

Değerlerimiz

Varlık sebebimiz ve iş amacımız olan müşterilerimiz başarımızın, sürekliliğimizin ve büyümemizin odak noktasıdır.

İlkeli ve dürüst çalışır; tüm ilişkilerimizde adil yaklaşım ve karşılıklı güveni esas alarak , açık ve şeffaf iletişim kurarız.

Başarının mutlu insanlar ile elde edildiğine olan inancımızdan çalışanlarımızın mutluluğunu önemser; iş ve yaşam dengelerine saygı gösteririz

Yaşam boyu öğrenmeye ve sürekli gelişime inanır hep daha iyi olanı hedefleriz.Çevik ve esnek yaklaşımlarla sadece bugün için değil gelecek için de çalışırız.

Sahip olduğumuz doğal kaynakların sınırsız olmadığı bilinci ile, tüm faaliyetlerimizde çevresel sürdürülebilirliği ön planda tutarız. İnsana değer katan sosyal projelerin içinde yer almaktan gurur duyarız.

Uzun süreli domain experliği kanıtlanmış ulusal ve uluslararası projeler uzun süreli ortaklıklar ve partnerlikler.